Xiaomi Mi Mix 2 Sızdırıldı!

0
1917

Xiomi’nin üzerinde uzun süredir çalıştığı ve kısa süre içinde duyurmaya hazırlandığı Xiaomi Mi Mix 2 modeli merakla beklenirken modelin tüm detayları sızdırıldı.

Xiomi’nin sevilen akıllı telefon modellerinden birisi olan Xiaomi Mi Mix modeli çıktığı ilk günden itibaren pek çok kişi tarafından büyük bir beğeniyle kullanılıyordu. Xiaomi’nin bu yeni akıllı telefonu Xiaomi’nin yüzünü güldürürken bir diğer yandan da Xiaomi Mi Mix 2 üzerinde çalışmaya başlamıştı.

Yakın bir zamanda Xiaomi Mi Mix 2 modelini tanıtmayı hedefleyen Xiaomi yeni akıllı telefonunu daha fazla saklayamadı. Daha önce özellikleri sızdırılan Xiaomi Mi Mix 2 modeli bu sefer tüm özellikleriyle sızdırıldı.

Sızdırılan Xiaomi Mi Mix 2 görsellerine bakıldığında bir önceli Mi Mix modeline göre daha çok kullanılabilir ekran alanının daha da arttığı görülüyor. Kamera, sensör ve ahize bölümlerinin de artık ön taraftan kalktığı görülen Mi Mix 2 bu sayede oldukça şık görülüyor.

Cihazın arkasında ise sürpriz bir değişiklik görünmüyor. Çift kamera ile birlikte geldiği görülen Xiaomi Mi Mix 2 ayrıca parmak izi okuyucusunu da burada taşıyor. Ortaya çıkan bu görseller eğer ki doğruysa Xiaomi  henüz parmak izi okuyucusunu ekranın altına konumlandırılmamıştır demektir.

Xiaomi Mi Mix 2’nin sızdırılan bu görsel Xiaomi Mi Mix 2’den farklı olabilir. Bakalım Xiaomi bizleri şaşırtıp farklı bir tasarıma sahip Xiaomi Mi Mix 2 modeli duyuacak mı?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here