Whatsapp’tan Yanlış Kişiye Görüntü Gönderme Krize Bitiyor!

0
112

Whatsapp Android Beta kullanıcılarına yeni bir güncelleme sağlıyor. Yeni güncelleme sayesinde görsellerin doğru kişilere gönderildiğinden emin olacaksınız.

Anlık mesajlaşmayı sağlayan uygulama olarak Whatsapp sürekli olarak kendini yeniliyor ve uygulama son olarak eklenen bir özelliği ile görsellerin doğru kişilerle paylaşıldığından emin olmanızı sağlamayı hedefliyor. Artık görsellerinizi paylaşırken göndermiş olduğunuz isimleri görebilmek mümkün hale geliyor. Bu sayede mesajlarınız doğru kişilere gidecek ve 2. kontrol fırsatı elde edebileceksiniz.

Whatsapp Android ve iOS yazılımlar için en çok tercih edilen mesajlaşma ağı olarak tercih ediliyor. Özellikle Beta kullanıcılarına açık olan Whatsapp’ın bu özelliğini yakında Android ve iPhone kullanıcıları için de hazırlanacak. Yenilenme sürecinde olan Whatsapp son dönemde ciddi bir değişiklik yapıyor. Facebook’un sahip olduğu uygulama yakın zamanlarda sık sık özellikleri test edilerek kullanılıyordu. Özelliklerin bir kısmı son dönemde kullanıcıya hiç ulaşmadı ve betada ki bu mekanizma nedeniyle normal uygulama için gelip gelemeyeceği de merak ediliyor.

Anlık mesajlaşma, görüntü paylaşma, grup oluşturarak aynı anda birçok kişiye mesaj iletme aynı zamanda görüntülü ve sesli arama özelliği ile Whatsapp birçok kişi için bulunmaz fırsatlar oluşturmaktadır. Ancak uygulama daha başarılı hizmet verebilmek için güncelleniyor. Bu sayede fotoğraflarınızın doğru kişiye gittiğinden emin olabilmeniz için ikinci kez kontrol yapabilme şansı elde edebileceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here