Turkcell Yeni Telefonu T80’i Tanıttı

0
698

Turkcell bugün düzenlediği etkinlikte Android Nougat ile gelen Turkcell T80 akıllı telefonunu tanıttı. Dikkat çeken özelliklere sahip olan cihazın teknik detayları ve fiyatı belli oldu. Telefonun özelikleri arasında en dikkat çeken ise çift kamerası oldu.

Turkcell T80 Telefonu Özellikleri

5.2 inç boyutunda ve Full HD ekranlı telefonu, Android Nouagat işletim sisteminin yanında 8 çekirdekli olan Qualcomm işlemci taşıyacak. 128 Gb kapasiteli Micro SD ile desteklenen dahili depolama alanı kullanıcıların ihtiyaçlarını fazlasıyla görecek gibi duruyor. Belirttiğimiz gibi Turkcell akıllı cihazının en dikkat çeken detayları arasında yer alan çift kamera kurulumu olacak. Akıllı telefon amiral cihazlarını üreten Samsung’un çift kamera teknolojisini cihazlarında yeni kullanmaya başladığı düşünülürse, kullanıcılar için sürpriz bir gelişme yaşattı. Cihazın arka kamerası 13 megapiksel olacağı bildirildi. Cihazın ön kamerasında ise arka kamerasına göre biraz daha düşük özellikte 2 megapiksel çözünürlüğü kullanacak.

Cihazın Fiyatı Belli Oldu

Turkcell T80 akıllı cihazın farklı fiyat kampanyalarına dahil edilerek, fatura sahiplerine sunulması bekleniyor. Cihazı, tek başına almak isteyeler için ise belirlenen fiyatı 1.299TL olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here