TÜBİTAK Personel Alımı Yapıyor!

0
96

TÜBİTAK; farklı birimlerde istihdam edilmek üzere 55 yeni personel alacağını bildirdi. Buna göre, otuz araştırmacının yanı sıra üç teknik ve destek personeli ve iki teknisyenin Kocaeli’de çalışacağı belirtildi. Bu pozisyonlar için uygun olduğunu düşünen adayların 26 Ekim tarihine kadar başvuru yapma hakkı bulunuyor. Buna ek olarak, Ankara ve Kocaeli’deki diğer pozisyonlar için 9 Ekim’a kadar başvuru süresi vardır.

Kurumun Resmi Gazete’de yayımlanan ilanına göre, Raylı Ulaşım Teknolojileri Enstitüsü bünyesinde görev yapmak üzere alınacak 30 araştırmacı, 3 teknik ve destek personeli ile 2 teknisyen Kocaeli’de çalışacak. Söz konusu pozisyonlar için 26 Ekim’e kadar başvuru yapılması gerekecek.

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi (MAM) bünyesinde görev yapmak üzere 3 koruma memuru alınacak. Adayların 9 Ekim’e kadar başvuruda bulunması gerekirken, görev yeri Kocaeli olacak.

Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknoloji Araştırma Merkezi (BİLGEM) bünyesinde görev yapmak üzere istihdam edilecek teknisyen, şoför ve dağıtıcı pozisyonlarında toplam 17 personel, Ankara ve Kocaeli’de çalışacak. Adaylar, 9 Ekim’e kadar başvuru yapabilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here