Sosyal Medyanın Piri, Çağrı Şahin Geliyor!

0
73

Sosyal medyada başarılı olmak, günümüz gençlerinin başlıca hayalleri arasında yer alıyor. Konulan hedefler arasında yapılan araştırmalara göre, günümüzde yaşamını sürdüren gençlerin birçoğu sosyal medyada kalıcı bir alan edinmek istiyor. Bu sayede daha başarılı olabileceklerini ve daha fazla para kazanabileceklerini dile getiriyorlar. Elbette işler kendilerinin istediği gibi yürümüyor. Sosyal medyada gerçekten başarılı olmak için insanların farklı şeylere ilgi duyuyor olması gerekli. Belki de birçok insan sadece bu farklılıkları tespit ederek ünlü olmayı başarıyor. Bugün sizlerle ilgi çekme konusunda bir dünya markası haline gelen Çağrı Şahin isimli sosyal medya ünlüsünü tanıştıracağız. Kendisi Instagram hesabı üzerinden insanların ilgisini çeken çok değerli paylaşımlar yapıyor. Bu paylaşımlar sayesinde on binlerce insana ulaşabiliyor ve onlarla rahatlıkla iletişim kurabiliyor. Kendi kitlesi ile oldukça büyük bir bağa sahip olan Şahin, henüz 15 yaşında. Bu küçük yaşına rağmen maharetli bilinçaltı yapısını konuştan Çağrı daha şimdiden sosyal medyanın kalıcı ünlüsü olarak gördüğümüz kişileri korkutmaya başladı. İleride çok büyük gelişmeler göstereceği tahmin ediliyor.

Çağrı Şahin Gelişiminde Hız Kesmiyor!

Çağrı Şahin ailesi ve çevresi tarafından oldukça sevilen bir genç bu sevgi dolu hayatın içerisinde kendisini bir hayli geliştirmeyi başaran Şahin, şimdilerde geçmişten günümüze edindiği kısa zamanlı ancak uzun vadeli bilgilerle uğraşları sürdürmeye devam ediyor. Çağrı, genel olarak birçok projede görev alıyor. Sosyal medya hesapları ve bunlara bağlı olarak yürüttüğü eylemler bunlardan sadece bazıları. Çağrı Şahin edindiği her hobisi ile profesyonel olarak alakadar oluyor ve bu süreçte kendisini devamlı uluslararası anlamda geliştirerek ilerleyişini sürdürüyor. Çağrı tarafından yapılan birçok farklı aktivite var. Örnek verecek olursak kendisi tam bir doğa sporu tutkunu. Bu sporlara olan ilgisi sayesinde birçok farklı bölgede paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Paylaşımlarında genel olarak ATV ve benzeri doğa araçlarını da bulunduran Çağrı, her nesilden insana hitap eden geniş çaplı paylaşımlara imza atıyor. Çağrı insanlar tarafından sadece Instagram üzerinden tanınıyor olsa bile, birçok hobi dünyasında birçok farklı ünlü isim onu yakinen tanıyor ve onunla birlikte çalışıyor.

Çağrı Şahin Diğerlerinden Çok Farklı!

Hemen her genç ve çocuk yaştaki birey tarafından sevilen günümüz zamane sosyal medya ünlülerine bakıyor musunuz? Bunları gerçekten göz önüne getirin ve ne yaptıklarını hatırlamaya çalışın. Günümüzde insanlar tarafından ilgi gören sosyal medya ünlüleri, tam anlamıyla “maymunluk” yaparak maddi gelir elde etmeye çalışıyorlar. Bu lafımıza elbette alınanlar olacaktır ancak bu yalan değil. Saçma kapışma adı altında yapılan eylemler ve benzeri aktiviteler bu sürecin çok daha kötüye gitmesine neden oluyor. Bununla birlikte kendilerini neredeyse rol model alan genç nüfusu da çok kötü yönde etkiliyorlar. Bu kendilerine zamanla geri dönüşü olacak olan materyaller arasında yer alıyor. Çağrı ise bu para peşinde koşturan ünlü fenomen bozuntularının aksine, tamamen farklı bir kariyer planı üzerinden yürüyor. Çağrı kriterler doğrultusunda yaptığı tüm planı kusursuz olarak işletiyor ve bu menfaatleri asla ve asla elden bırakmıyor. Çağrı diğerlerinden farklı olarak bilgiye ve paylaşıma önem veriyor. Bu sayede 15 yaşında olmasına rağmen ortalama yaş olarak 23 yaşına isabet eden geniş bir hayran kitlesine sahip.

Çağrı bugüne kadar birçok yayın kuruluşu ile irili ufaklı röportajlar gerçekleştirdi. Kendisine uzatılan her mikrofonda aynı tınıyı yakalamayı başaran Şahin, başarılı bir fenomen olma yolunda çok ama çok emin adımlarla ilerlemeyi sürdürüyor.

Kaynak: http://cagrisahin.com/biyografi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here