Şimdi ücretsiz…

0
1283

Corona virüs sebebiyle evde karantina sürecinde olduğumuz bu zamanlarda oyun dünyasından sevindiren haberler gelmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta sonu Epic Games, toplam değeri 165 TL olan 4 farklı oyunu ücretsiz olarak yayınlamış, oyuncuları sevindirmişti.

Bir haber de Steam cephesinden geldi.

Dün 10 TL’ye satışı yapılan 7.62 High Calibre isimli oyun, kısa bir süre için ücretsiz oldu.

Bu oyunda 8 kişiden oluşan bir timin başına geçeceksiniz. Oyun genelinde yapmanız gereken şey ise kara para aklayan bir Rus iş insanını yakalamak. Oyunda bu kişi bir anda ortadan kayboluyor. Yapılan araştırmalar, bu iş insanının aslında bilerek ortadan kaybolduğunu ortaya koyuyor ve bizler de bu kişinin peşine düşüyoruz. Pek çok detaya sahip olan oyunda, bilgi sızdırabilecek herkesin canına okumanız gerekiyor.

7.62 High Calibre’nin etkileyici yanlarından bir tanesi, hikayenin sonunu sizlerin belirleyecek olması. Yani doğru yerde doğru hamleleri uygularsanız, peşinde olduğunuz Rus iş insanını rahatlıkla yakayabilirsiniz. Ancak strateji uygulama konusunda iyi bir oyuncu değilseniz, Rus iş insanı kaçırmanızın işten bile olmadığını açıkça söyleyebiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here