Samsung Galaxy S10 Neden Kullanıcılarını Üzdü?

0
72

Akıllı telefon denildiği zaman akla gelen ilk markalardan birisi de Samsung olmaktadır. Eski amiral gemi modellerini de güncelleme konusunda mağdur etmeyen Samsung; son olarak Galaxy ailesinin son üyesi olan S10 için Android 11 güncellemesini yayınlamamıştı. Bu noktada, Samsung Galaxy S10 kullanıcılarının uzun süreden bu yana söz konusu güncellemeyi beklediğini ifade edebiliriz.

Akıllı telefon pazarının en önemli temsilcilerinden birisi olan Samsung, eski amiral gemi modellerini de ihmal etmemesi ile takdir topluyor. Genel olarak güncelleme anlamında kullanıcılarını üzmeyen şirket, Android 11 güncellemesini de hızlı bir şekilde dağıtmaya devam ediyor.

Ancak şu sıralar Galaxy S10 kullanıcılarının kafasını meşgul eden önemli bir konu var. Güney Kore merkezli teknoloji devi Galaxy S10 Plus ve Galaxy S10e adındaki modellerine Android 11 güncellemesini servis etmişti. Ancak ailenin bir başka üyesi olan S10 için henüz herhangi bir servis yapılmadı. Doğal olarak kullanıcılar da bu durumun nedenini merak ediyor ve güncelleme için bir an önce bir geri bildirim bekliyor.

Samsung Galaxy S10 kullanıcılarını üzdü
Bu durum da Galaxy S10 kullanıcılarını bir hayli üzüyor. Söz konusu telefonun sahipleri güncellemeyi ne zaman alacaklarını merak ederken, bunun için 8 Şubat tarihi işaret ediliyor. Ancak yine de sözünü ettiğimiz bu tarihin kesin olmadığını da belirtmekte fayda var.

Şirketin telefon için bir türlü güncelleme sunmamasını çeşitli problemlere bağlayanlar da var. Bakalım S10 kullanıcıları, heyecanla beklediği Android 11 işletim sistemine ne zaman kavuşacak? Hep birlikte bekleyip göreceğiz. Eğer güncelleme hakkında herhangi bir gelişme yaşanırsa, sizleri bilgilendiriyor olacağız.

Eğer siz de bir Samsung kullanıcısı iseniz güncelleme anlamında markadan memnun olup olmadığınızı yorumlar bölümünden ifade edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here