Samsung Galaxy F62 Harika Özellikleriyle Dikkat Çekiyor!

0
78

Samsung; akıllı telefon denildiği zaman akla ilk gelen isimlerden birisi! Ürün seçeneklerini her geçen gün genişleten Samsung’un son olarak Galaxy F62 modelini piyasaya sürmesi bekleniyor. Telefonun işlemcisinin ve ekran panelinin harika özelliklere sahip olduğunu söylemek gerek! Bunun yanı sıra, 32MP’lik kullanıcı kamerasının da harika bir selfie deneyimi yaşamak için uygun olduğu biliniyor.

Akıllı telefon pazarının önemli isimlerinden birisi olan Samsung, ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Geçtiğimiz zamanlarda yeni amiral gemi modellerini tanıtan şirket, orta ve üst seviyeye hitap eden yeni bir telefonu daha görücüye çıkarmaya hazırlanıyor. Galaxy F62 olarak isimlendirilen cihazın özellikleri büyük oranda belli olurken, görseli de ortaya çıktı. Paylaşılan görsele baktığımızda, F Serisinin yeni üyesinin sırt kısmını ve kameraların konumlandırıldığı alanı net bir şekilde görebiliyoruz.

Samsung Galaxy F62, gücünü Güney Kore merkezli teknoloji devinin kendi üretimi olan Exynos 9825 yonga setinden alacak. Ayrıca bu işlemciye, 8 GB RAM kapasitesi ve 128 GB dahili depolama alanı eşlik edecek. 6.7 inç büyüklüğünde olan AMOLED ekran paneli ile gelmesini beklediğimiz model sırt kısmında ise dörtlü kamera kurulumunu barındıracak. Bunlardan ana kameranın 64MP’lik bir sensör olacağı üzerinde duruluyor. Ön kısımdaki selfie kamerası ise kullanıcılarına 32MP’lik bir deneyim sunacak ki bunun kağıt üzerinde oldukça yeterli durduğunu ifade edebiliriz.

Bildiğiniz gibi Samsung orta ve üst segment arasında olan modellerine genellikle 6.000 mAh ve üzerinde bir batarya yerleştiriyor. Galaxy F62 için de bunun yapılacağı söylentileri var. Buna göre telefon, tam 7.000 mAh’lik bir bataryaya ev sahipliği yapacak. Böylece kullanıcıların şarj konusunda sorun yaşamasının önüne geçilecek. Telefonun kutusundan ise Android 11 işletim sistemi ile çıkmasına kesin gözü ile bakılıyor. Fiyatın ise Hindistan para birimi ile 25.000 rupi (2.422 TL) olması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here