Samsung Galaxy Ailesine Galaxy Note 10 Katılıyor!

0
414

Samsung Güney Kore merkezli teknoloji ile uzun süredir faaliyetlerini sürdürüyor. Galaxy note10 üzerinde son dokunuşları yapan dev teknoloji markası yaz aylarında piyasaya çıkacak olan yeni telefonunun mükemmel ekran özelliklerini şimdiden tanıtmaya başladı.

Samsung markasından beklenen amiral telefonu Galaxy note 10 markanın bugüne dek çıkarmış olduğu en iyi telefon olacak. Özelliklerinin henüz netleşmediği bilinse de ekran yapısı ve işlemci açısından bazı özelliklerin netleştiği biliniyor. Tasarım açısından bakıldığında Galaxy note 9’a göre daha kavisli olan ekran yapısına sahip olması bekleniyor. Görüntü kalitesi açısından büyük farklar sunacak olan marka ürün detaylarına dair detaylı bilgi paylaşmıyor.

4500 mAh bataryadan enerji alacak olan Galaxy note 10 üzerinde herhangi bir tuş bulunması beklenmiyor. Üstelik bu cihazın 5G teknolojisinde kullanılacağı düşünülse de tüm modellerinde 5G teknolojisinin olmayacağı da düşünülüyor. Çünkü 5G teknolojisi henüz yaygınlaşmaya başlamadı ve özel bir sürümde kullanıcıların karşısına çıkacağı biliniyor.

Güney Kore markası olan Samsung bugüne dek çıkarmış olduğu teknolojik ürünler ile dudak uçuklattı ve dev bir marka haline geldi. Şimdi ise aynı heyecanı kullanıcılarına yaşatmayı amaçlayan Samsung Galaxy note 10 ile kullanıcıların beklentilerini yükseltiyor. Tasarımın dış görüntüsünün hemen hemen nasıl olabileceği tahmin edilirken sağlayacak olduğu özellikler hakkında ve diğer ürünlerinden farklarını ve aynı yönlerini ise henüz bilemiyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here