Retro Tarz ve Modern Mühendislik Aynı Klavyede Buluştu

0
4347

Kablosuz bir klavyede Retro tarzı ile modern mühendisliği birleştiren Lofree Four Seasons tüketicilerden tam not almayı başardı. Son 1 yıl içinde 700 bin dolar düzeyinde bir yatırım gerçekleştiren Lofree, tasarımını gerçekleştirdiği Retro tarz ve modern teknolojiyi birleştirerek büyük bir ün elde etti.

Teknoloji meraklıları tarafından Lofree Four Seasons’un ürünleri basitliği, zarifliği ve dayanıklılığıyla büyük övgüler alıyor. Normal şartlar altında kablosuz klavyelerle büyük heyecan uyandıran ürünler değildir. Fakat Lofree Four Seasons’un Retro tarzda ürettiği klavyeler, büyük ilgi toplamayı başardı.

Klavye 99.99 dolar fiyatla satışa sunuldu. Aynı zamanda özel optimize edilmiş ve yuvarlak tuşlu klavye ergonomik bir deneyim sunmasıyla öne çıkıyor. Üç aşamalı arka aydınlatması bulunan klavye karalıkta yazabilmenizi olanaklı hale getiriyor. Klavye iOS, Windows ve Android yazılım sistemine sahip olan cihazlarda çalıştırılabilmektedir.

Lofree Four Seasons kablosuz klavyesi, 10 metreye kadar mesafesi bulunuyor. Ayrıca dokunarak yazmayı daha kolay ve hızlı bir hale getirmektedir. Klavye Apple’ın sevilen klavye düzenine benzeyen bir tasarıma sahip. Tüm bu özellikleriyle klavye kullanıcıların alışma sürecini oldukça kolay hale getiriyor.

Dijital Trendlerde gerçekleştirilen bir oylamada Lofree Four Seasons kablosuz klavyesi, 21. Yüzyılın mekanik klavyesi ilan edildi. Klavyenin fiyatı üzerine vergiler koyulmuş haliyle yaklaşık olarak 500 TL’yi buluyor. Farklı ve özgün bir tasarıma ergonomikliği eklemek isteyenler için ideal olan Lofree Four Seasons kablosuz klavye farklı bir deneyim sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here