Renault Clio Fiyatlarını Öğrenmeye Ne Dersiniz?

0
90

Renault; bilhassa 2010’lu yıllardan bu yana Türkiye’de en çok satılan otomobil markası olarak biliniyor. Rakiplerine kıyasla hem daha güçlü performansa sahip hem de daha uygun fiyatlı araçlar sunan Renault; 2020 ve 2021 modellerinde fiyat değişikliğine gitti. Bu bağlamda, en düşük fiyatlı Renault Clio modelinin güncel fiyatı 153 bin 50 TL olarak belirlendi.

Ülkemizde en çok satan markalardan biri de bilindiği üzere Renault. Şirketin, otomobil pazarındaki pastadan büyük pay almasının en önemli sebeplerinden birinin, rakiplerine oranla daha düşük fiyat etiketine sahip modeller sunması desek sanırım yanlış olmaz.

İçinde bulunduğumuz Şubat ayında, Renault Clio fiyatlarındaki fiyat etiketlerinin, geçen ay ile kıyaslandığında pek de değişmediğini görüyoruz.

Clio, Kadjar, Megane, Symbol, Koleos gibi zengin model içeriklerini bünyesinde barındıran ve modelleri ülkemizde de oldukça beğenilen Renault, 2020 ve 2021 model sıfır araç modellerinde yeniden fiyat değişikliğine gitti.

Zaten içinde bulunduğumuz koronavirüs salgını nedeni ile otomotiv piyasasında yaşanan hareketlilik fiyatlara yansımışken, geçtiğimiz aylarda gerçekleşen ÖTV zammı ve kur farkı nedeni ile değişen fiyatlar derken, Şubat ayının güncel fiyat listesi de belli oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here