Potentia Ne Zaman Çıkacak?

0
173

Aksiyon ve macera oyunu arayanlar için tasarlanan Potentia; 2021 yılının şubat ayında piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Hatta oyunun çıkış tarihi 12 Şubat 2021 olarak belirlendi. Tek kişilik oyuncu modunun bulunduğu oyunda oldukça sürükleyici bir hikaye var! Şubat ayına kadar beklemek istemeyenler şimdiden oyunun demo halini indirip oynamaya başlayabilirler.

Türk oyun stüdyosu Wily Pumpkin tarafından geliştirilen ve yayınlanan Potentia’nın çıkış tarihi belli oldu. Oyunun 12 Şubat 2021 tarihinde çıkması bekleniyor. Dileyen oyuncular şimdiden oyunun demo halini indirip göz atma fırsatı edinebilirler.

Potentia, tek kişilik oyuncu moduyla sürükleyici bir hikayeyi bizlere sunuyor. Üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan bu aksiyon macera oyunu grafikleriyle birçok oyunu geride bırakacak gibi gözüküyor.

Türk yapımı oyun Potentia için çıkış tarihi açıklandı!
Önümüzdeki yıl 12 Şubat’ta oyuncularla buluşması beklenen Türk yapımı oyunun hikayesine gelecek olursak, soğuk savaş zamanında gerçekleşen bir saldırıyı konu alıyor. Saldırı sonucunda dünya üzerindeki insanların birçoğu ilginç bir şekilde yok oluyor. Sonrasında sadece güçlü olanların hayatta kaldığı bir dünyada maceramız başlıyor.

Geliştirici ekip oyunculara çatışma konusunda birçok seçenek sunmuş. Oyuncular dilerse aksiyon içinde çatışmadan çatışmaya geçebilir. Dilerse de gizlilik içinde çatışmalardan kaçınıp işlerini sessizce halledebilir. Ayrıca grafikleriyle de oldukça başarılı görünen oyunun, 12 Şubat 2021 tarihinde çıkmasını merakla bekliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here