PES 2019 Mobile Kullanıma Sunuldu! İçerisinde Türkiye Ligi de Yer Alıyor

0
1864

PES 2019 Mobile kullanıma sunuldu. Artık oyun severler cep telefonları üzerinden de PES 2019 oynayabilecekler. Türkiye ligi de dahil içerisinde birçok ligin bulunduğu PES 2019, çıktığı ilk günden takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

Bundan sonra PES oyunları, oyun konsolları veya PC’lerin dışında telefon ve tabletlerde de oynanabilecek. PES 2019 oyunu Türkiye ile birlikte İsveç, Portekiz, Danimarka, İskoçya, Belçikagibi birçok ligi kapsıyor. Ayrıca yeni olarak Arjantin, Şili, Güney Amerika ve Japonya ligi de oyuna eklendi. Aynı zamanda ilk defa Rusya ligi de PES 2019’da oyun severlerle buluşacak.

Oyun içerisinde 8 binin üzerinde oyuncu animasyonu yer alıyor. PES 2019’da top fizikleri en gerçekçi biçimde hazırlanmış. Oyunda, dünya çapında sayısız oyuncular arasında yaptığınız seçimle kendi liginizi de oluşturabiliyorsunuz. PES 2019 içerisinde Romario, Beckham, Zico gibi özel isimlerin yanı sıra Gullit, Cruyff, Nedved, Maldini gibi efsane isimler de yer alıyor. PES 2019 ücretsiz bir şekilde sunuluyor. Ancak oyun içerisinde iyi oyunculara sahip olmak için ödeme yapmanız gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here