Oyun Dünyasının Efsaneleri Arasında Bulunan Half Life 3 Sonunda Çıkıyor Mu?

0
2722

Bir dönemin efsane oyunları arasında yer alan ve hala birçok seveni bulunan Half Life 3’le ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Uzun yıllardan beri oyuncular Half Life 3’ün çıkmasını bekliyor. Ancak bugüne dek bu yönde bir gelişme yaşanmadı. Ancak oyunu çıkaran şirket Half Life 3’ün VR Set ile beraber oyun severlerin karşısına çıkarma hazırlıkları yapıyor.

Oyunla ilgili sızan haberlerdeki fotoğraf detayları üzerinde çalışılmakta olan cihazın Valve markasına sahip olduğu ve gerçek olabileceğini ortaya seriyor. Görüntüler, 2018 yılının Temmuz ayında kaydedilmiş ve bu durumda görüntülerin yeni bir prototipi kaydettiğini gösteriyor.

Valve, VR oyun geliştirme hedefinde olduğunu her zaman açıkça dile getirdi. VR deneyimi sunabilmek için HTC Vive ve Vive Pro’yla yarışa girmek üzere firmanın hazırlık yaptığı iddia ediliyor. Konuşulanlara göre ana farklılığın yaratılacağı nokta, daha geniş bir görüş alanı.

Valve, uzun yıllar boyunca araştırma yürütüp hazırladığı prototipleri çöpe göndermesiyle meşhur bir firma. Bu nedenle haber resmi bir şekilde Valve’den gelene dek biraz şüpheli görünüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here