Nokia 8 Ön Kamerası ile Gündemde! Tam 13 Megapiksel!

Tanıtılmasına az bir süre kalan Nokia 8, yeni gelen sızıntılarla gündemde. Son sızıntıya göre telefonun ön kamerası 13 megapiksel olacak.

0
765

16 Ağustos tarihinde Londra‘da tanıtılacak Nokia 8‘in sızıntıları gelmeye devam ediyor. 20 gün önce yanlışlıkla Çin Nokia resmi sitesinde paylaşılan görseller ile başlayan sızıntılar, geçtiğimiz günlerde Nokia 8’in Android 8.0 ile gelen Google harici ilk telefon olacağı söylentisi ile devam etmişti. Şimdi ise Nokia 8, selfie canavarı kamera sızıntısı ile gündemde.

Nokia’nın bundan sonra tüm telefonlarda Zeiss marka kamera kullanacağını daha önce paylaşmıştık. Ön kameraya dair bugüne kadar pek sızıntı olmasa da, arka kameraların 13 megapiksel olabileceği konuşuluyordu. Ancak son gelen sızıntıya göre Nokia, yeni telefonunun ön kamerasını 13 megapiksel yapacak.

16 Ağustos’ta Tanıtılacak Nokia 8 Özellikleri Nelerdir?

4K video çekebilme özelliğine sahip olan çift sensörden oluşan ön kamera, Monokromatik ve RGB modlarına sahip. 5.3 inç ekran ile gelecek olan telefonun çözünürlüğü ise 1440 x 2560 olacak. 4 GB Ram ve 64 GB depolama alanına sahip telefon, Snapdragon 835 yonga setini kullanacak. Avrupa satış fiyatının 520 Euro olacağı söylenen telefonun, 16 Ağustos tarihinde tanıtılması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here