Nokia 8 Çıkmadan Nokia 9 Hazırlıkları Başladı1

HMD Global, geçtiğimiz günlerde Londra'da tanıtımı yapılan Nokia 8'in gövde gösterisini konuşmaya devam ederken, Nokia 9 hazırlıklarına başladığını duyurdu.

0
759

HMD Global, geçtiğimiz günlerde Londra’da tanıtımı yapılan Nokia 8‘in gövde gösterisini konuşmaya devam ederken, Nokia 9 hazırlıklarına başladığını duyurdu.

HMD Global Çıtayı Yükseltiyor!

Nokia 8 lansmanı ile büyük beğeni toplayan şirket, üst seviye telefon pazarında önemli yer edinmek istiyor. Çerçevesiz tasarım ile çıkaracakları Nokia 9 ile dikkatleri üzerine çeken HMD Global, çıtayı yükseltmeye kararlı.

Nokia 8 için 5.3 inç ekrana yer verilirken, Nokia 9’un daha büyük ekranlı olacağı belirtildi. Hem çerçevesiz hem büyük ekranlı telefonun nasıl olacağı büyük merak konusu. Diğer bir merak konusu ise telefonda parmak izi okuyucusu olup olmayacağı. Bilindiği üzere Nokia, parmak izi okuyucusuna pek kullanışlı olmamasına rağmen telefonun arka tarafında yer veriyor. Ekrandan parmak izi okuma teknolojisi henüz yeterli seviyede olmadığı için, Nokia 9’da da arka tarafta olabilir.

Yeni Sızıntılar ile Telefon Özellikleri Netleşecek

Arka kısımda çift kamera kullanılacak olan Nokia 9, 8 GB Ram ve 128 GB depolama alanı ile gelecek. Snapdragon 835 yonga setini kullanması beklenen telefon hakkında bilgiler, şuan için çok kısıtlı. Yeni sızıntılar ve HMD Global’in yapacağı açıklamalar neticesinde telefonun özellikleri netleşecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here