Microsoft, İçerisinde Katlanabilir Telefon Modeli Bulunması Muhtemel Surface Ailesini Yarın Tanıtıyor

0
5092

Farklı teknolojik içerikler üreten Microsoft bu deva yeni bir aileyi kullanıcılara sunuyor. Surface ismi verilen bu ailede katlanabilir telefon da yer alıyor. Microsoft’un resmi tweetter hesabından atılan bir tweette içinde katlanabilir akıllı telefonunda yer alma ihtimali olan Surface ailesinin tanıtılacağı duyuruldu.

Birkaç saat önce atılan tweet sonrası Microsoft kullanıcılarını meraklı bir bekleyiş aldı. Tweetle birlikte paylaşılan resimde 10 Temmuz tarihi yer alıyor. Cihazlarda bu tarih bulunmasına rağmen Microsoft yeni modellerin bir süre sonra tanıtılacağını belirtti. Akıllı telefona dair herhangi bir açıklama yapılmazken, bazı kaynaklar Microsoft’un bu konuda sürpriz yapacağını söylüyor.

Microsoft attığı tweette, “Bir sonraki Surface ne zaman gelecek?” ifadesine yer verdi. Surface ailesinin daha makul işlemciler ve daha uygun fiyatlarla satışa çıkarılması bekleniyor. Cihazların özelliklerine ilişkin ise bir veri bulunmuyor. Ancak pro modelin fiyat olarak daha yüksek ve özellik bakımından daha gelişmiş olacağı tahmin ediliyor.

Bilindiği üzere Microsoft’un Surface Phone’u piyasaya sürmesi için yoğun bir talep bulunuyordu. Hatta bununla ilgili olarak geçtiğimiz süreçte bir imza kampanyası bile düzenlendi. Microsoft’un yeni Surface ailesiyle birlikte, taleplere kayıtsız kalamayıp Surface Phone’u çıkarıp çıkarmayacağı önümüzdeki süreçte ortaya çıkacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here