Kullanıcı Oylarına Göre En İyi Akıllı Telefon Belirlendi!

0
70

AnTuTu; performans testi uygulaması olarak dikkat çekiyor. Bu noktada, AnTuTu tarafından yapılan oylama ile hangi akıllı telefonun en iyisi olduğu kullanıcılar tarafından belirlendi. Bu listenin ilk sırasında şaşırtıcı bir şekilde Meizu 17 Pro bulunuyor. Popülerliği son derece azalan Meizu’nun yine de birçok kişinin gözdesi olduğunu söyleyebiliriz. İkinci sırada ise sevilen telefon markası Huawei’nin Mate 40 isimli modeli yer alıyor.

Android kullanıcılarının yakından tanıdığı performans testi uygulaması AnTuTu, her ay karşımıza en iyi hızlı telefon listeleri ile çıkıyor. AnTuTu bu sefer de Ocak ayı içerisinde kullanıcı oylarına göre belirlenmiş olan en iyi telefonları açıklamadı. Bu liste oldukça ilginç isimlere ev sahipliği yapıyor.

Kullanıcılara göre en iyi telefon Meizu 17 Pro
Çin’in bir ara yıldızı parlayan Meizu firmasından uzun süredir ses soluk çıkmıyor. Ancak görünüşe göre hala sadık bir kullanıcı kitlesine sahip. AnTuTu’nun anketine göre en çok beğenilen telefon Meizu 17 Pro oluyor. Snapdragon 865 yonga setinden beslenen Meizu 17 Pro’yu, Huawei Mate 40 takip ediyor.

Listenin üçüncü sırasında ise Samsung Galaxy S20 Ultra modeli bulunuyor. Dördüncü sırada ise Huawei ile yollarını ayıran Honor’un Honor 30 Pro + modeli yer alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here