Instagram’ın Yeni Güncellemesiyle Birlikte Hikayenize Birden Fazla Fotoğraf Yüklemeniz Mümkün Hale Geldi

0
1324

Instagram kullanıcıları tarafından birden fazla fotoğraf ve video hikayelerine eklenebilir hale geldi. Yeni güncellemeyle beraber gelen özellikle, hikayelerinize medya yüklerken ekranın sağ üst köşesinde bir simge meydana çıkıyor. Bu simgeye dokunarak bir seferde 10 fotoğraf ve video yüklemeniz mümkün. Görseller seçilen sırayla yüklenecektir ve siz üzerinde istediğiniz düzenlemeyi tek tek gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda bir fotoğrafın paylaşılması aşamasında, fotoğrafın çekildiği alanda bulunmasanız bile Instagram konum etiketiyle çekimin yapıldığı yerin yakınları program tarafından önerilmektedir.  Yakın zamanda Instagrama gelecek olan özellik ise odaklama modu. Bu mod sayesinde portre benzeri fotoğraflar çekebileceksiniz.

Son dönemde Instagram, Snapcode ve Snapchat gibi programların kullanıcıları bilgilerin istenmesinden ziyade özel etiketler yardımıyla başkalarının gönderilerinizi takip etmesini sağlayan yeni bir sürümü test ediyor. Yeni toplu medya yükleme özelliği bu hafta Android’e geldi. Önümüzdeki haftalarda da iOS’a bu özellik sunulacak. Oldukça popüler uygulamalardan birisi olan Instagram’ın yeni güncellemelerinde ne gibi özellikler ekleneceği tüm kullanıcıları tarafından merak ediliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here