Huawei Mate 10, iPhone 8’i Geçecek!

0
8400

Huawei, yeni çıkartacağı telefonu için güçlü bir çıkış yakalamak istiyor. Dev teknoloji firmasının yeni telefonuna rakip olarak gözüne kestirdiği telefon ise iPhone 8 oldu. Daha iyi bir pil ömrüne ve kameraya sahip olduğunu iddia eden Huawei, bu iddiasında haklı olabilir.

Son yıllarda başarılı bir grafik yakalayan Huawei, yeni cihazlarında iddialı. Şirket, 2016 yılının son ayında pazar payında Apple’ı geride bırakarak %1 daha fazla telefon sattıklarını açıklamıştı. Huawei CEO’su Richard Yu ChengdongTelefonumuzun pil ömrü, ekran görüntüsü, çok daha hızlı şarj hızı, çok daha iyi kamera ve fotoğraf kapasitesi, daha genel bir kullanıcı deneyimi sağlayacağı için Mate 10 serisi, Apple iPhone 8’i geçecek.” diyerek iddialı bir çıkış yaptı. Android olan Huawei’nin yeni telefonu, diğer Android cihazlara göre daha fazla uygulama ve yapay zeka teknolojisi ile güçlendirileceğini duyurdu.

Mate 10 Ne Zaman Çıkacak?

Huawei’nin Homegrown Kirin 970 işlemcisi ve arka yüzeyden çift kamera kurulumu olan Mate 10, İPhone 8 ile rekabet edebilmek için piyasaya çıkacağı tarihi de planladı. iPhone Eylül ayında çıkacak. Mate 10 ise Ekim ayında piyasaya sürülecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here