Half-Life 3’ün Senaryosu Eski Çalışanı Tarafından Paylaşıldı!

0
985

Oyun severlerin en çok sevdiği oyunlardan birisi olan Half Life 3’ün ne zaman çıkacağı merak edilirken Half Life 3’ün senaryosu oyunun yapımcısı olan Valve’nin eski çalışanı tarafından sızdırıldı.

Half Life tutkunlarının her gün beklediği Half Life 3 oyunu daha önce Valve tarafından pek çok kez yalanlanmıştı. Yeni Half Life oyununun çıkmayacağını açıklayan Valve nedense bu durumu oyunun hayranlarına kabul ettirememişti. Ancak eski Valve çalışanının aktardığına göre Half Life 3 gelecek.

Eski Valve çalışanının aktardığı bilgilere göre Half Life 3’ün senaryosu diğer Half Life oyunlarında da olduğu gibi Gordon’u ele alacak. Eski çalışan ayrıca Half Life 3’ün giriş bölümünün senaryosunu da sızdırdı. Sızdırılan senaryoya göre;

“Gordon ve Alyx, 2. bölümün soundaki Borealis’e gider. Borealis’te gemiyi çevreleyen yeni üssü keşfederler. Gordon’daki insan vücudunun ölümünden sonra hayatta kalmasına izin veren bir yabancı maddeyi vücuduna nakledilen Dr. Breen ile karşılaştıktan sonra, Alyx ve Dr. Mossman gemiyi keşfe çıkıyor. Alyx, gemi ile ne yapacağını Dr. Mossman ile tartıştıkları sırada, Alyx, Mossman’ı öldürüyor ve Gordun’u geminin kalbine götürmek için bir plan yapıyor. Sonrasında G-Man geliyor ve Alyx ile konuşuyor. Gordon’u bir portalın içerisinden atıp, zamanda yolcuğa gönderiyorlar. Gordon, savaşın nasıl bittiğinden emin olmadığı bir kıyı şeridinde kendini buluyor.”

Half Life 3’ün çıkacağı varsa bile bu senaryo kısmı daha önceden sızdırıldığı için oyun içinde böyle bir gelişme asla yaşanmayabilir. Oyunun senaryosunun ortaya çıktığına göre oyun ile ilgili yeni bilgiler de kısa süre içinde ortaya çıkabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here