Galaxy Note 8’in Dayanıklılığı Şaşırtıyor!

0
8900

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un kısa bir süre önce tanıttığı Galaxy Note 8 ile birlikte büyük beğeni kazanan Samsung’un Note 8 modelinin dayanıklılığı şaşırtıyor.

YouTube üzerinde son model cihazlara uyguladığı zorlu testlerle pek çok kişi tarafından büyük bir beğeniyle izlenen JerryRigEverthing son videosunda Galaxy Note 8’i zorlu testlere tabii tuttu. Samsung’un Galaxy Note 8 modeline zorlu testleri kanalın sahibi olan Jerry değil de Zack’in yapması izleyicilerin tepkisini çekse de Zack’in Galaxy Note 8’i tıpkı Jerry gibi zorlamasıyla izleyiciler videoyu keyifle izliyor.

Videoda Gorilla Glass 5 ile korunan Galaxy Note 8’in oldukça dayanlıklı olduğu görülüyor. Ekran üzerinde pek çok cisim ekranı çizmeye çalışsa da ekran üzerinde pek bir iz bırakamıyor. Ekran üzerinde kalıcı hasarlar için oldukça sert materyallerin kullanılması gerekiyor. Note 8’in ön yüzünde bulunanan sensör ve kameranın da Gorilla Glass 5 ile korunmasıyla birlikte Samsung önemli olan parçaların da korunmasını sağlıyor.

Note 8’in en zayıf noktası ise kullanılan hoparlörler olarak karşımıza çıkıyor. Çok çabuk zarar görebilen Note 8’in hoparlörleri buna rağmen görevini getiriyor. Cihazın arka yüzünün en zayıf halkası ise parmak izi okuyucusu oluyor. Cihazı zorlu testlerden geçiren Zack son olarak cihazın bükülüp bükülmediğini test ediyor ve Note 8 bu testten de başarıyla çıkıyor. Söz konusu videoyu yazımızın sonundan bulabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=t5r3r__noNU

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here