FIFA 2019’daki Ronaldo Sorunu Halledildi

0
1726

FIFA 2019’un çıkmasına az bir zaman kala dünya yıldızlarından Ronaldo Juventus’a transfer olmuştu. Bu transfer oyunun hemen her şeyini tamamlayan EA Sports’ta bir kriz yarattı. Ancak geçen süreçte oyunla ilişkili sorunlar çözüldü.

Bilindiği gibi FIFA 2017’den beri süre gelen Alex Hunter’lı The Journey modu bu sene itibariyle Ronaldo’yla tanışacak ve çeşitli maceralar yaşatacaktı. Real Madrid eksenli olan hikaye, Ronaldo2nun Juventus’a transferi sonrası tam bir muamma haline geldi.

Ronaldo’nun transfer haberlerinin çıkmasından itibaren EA Sports konuya dair bir açıklamada bulunmadı. EA Sports’un açıklaması beklenirken bombayı patlatan Ronaldo oldu. Instagram hesabından bir görüntü paylaşan Ronaldo oyunla ilgili haberleri bekleyen kullanıcıları da rahatlatmış oldu. Ronaldo Instagram hesabından yeni takım arkadaşlarıyla oyundan görüntülerini paylaştı ve FIFA 19’la ilgili herhangi bir sorun kalmadığını böylece duyurmuş oldu.

Görünen o ki FIFA 19 çıkış tarihini ileri atmayacak. Journey modundaki durumun nasıl çözüldüğü merak ediliyor olsa da oyunun zamanında çıkacak olması hayranlarını mutlu etti. FIFA 19 PC, Xbox, PS4, Switch’te 28 Eylül tarihinde oynanabilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here