Facebook Hikayeler PC’ye Geliyor

0
675

Önceki gün, Facebook hikayelerinin artık herkes tarafından görülebileceği haberini vermiştik. Yakın zamanda ise hikayeleri bilgisayarda görebileceğiz. Bu atılım ile Facebook hikayeler canlanabilir.

Facebook, hikaye bölümünü geliştirmeye kararlı görünüyor. Günden güne yaptığı iyileştirmeler bunun en büyük göstergesi. İnstagram hikayelerinde yakalanan başarıyı Facebook’a taşımak isteyen geliştiriciler, hikayelerin PC‘de de görülebilmesi için çalışmalar yürütüyor.

Facebook Hikayeler’i Canlandırmak İstiyor

Şuan test aşamasında olan özelliğin, yakın zamanda kullanıcılarla buluşturulması hedefleniyor. Mobil sürümden daha farklı olması beklenen özellik için tahminler, daha gelişmiş olacağı yönünde. Son dönemde hikaye özelliği için ard arda yaptığı geliştirmeler ile dikkat çeken Facebook, hikayeleri canlandırmak niyetinde. Çünkü İnstagram ve WhatsApp hikayelerinde büyük başarı sağlanmış olsa da, Facebook Hikayeler bunların çok gerisinde kaldı. Masaüstü sürüm ile beklenen ivme kazanabilir mi bilmiyoruz ancak, kullanıcıların bu geliştirmelerden memnun olacağı kesin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here