Epic Games Hangi Oyunların Ücretsiz Olacağını Açıkladı!

0
328

Epic Games; önümüzdeki hafta boyunca hangi oyunların ücretsiz olacağını açıkladı. Buna göre toplam 91 TL tutarındaki iki oyun bir hafta boyunca ücretsiz olarak oynanabilecek. Bu oyunlar arasında Elite Dangerous ve The World Next Door yer alıyor. Elite Dangerous uzay konulu yapımları sevenlere hitap ederken The World Next Door ise farklı hikayesi ve görsel efektleriyle ön plana çıkıyor.

Ücretsiz olarak sunmuş olduğu oyunlar sayesinde adından sıkça söz ettiren Epic Games, bu politikasına hız kesmeden devam ediyor. Popüler platform tarafından yapılan son açıklama da, kullanıcılarını memnun edecek cinsten diyebiliriz. Buna göre şirket, önümüzdeki hafta toplamda 91 TL değerinde olan iki oyunu ücretsiz hale getirecek. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve detaylara bir göz atmış olalım.

Epic Games ücretsiz olarak sunacağı oyunları açıkladı!
Epic Games, 19 Kasım ve 26 Kasım tarihleri arasında ücretsiz olarak sunacağı oyunları açıkladı. Bu oyunların isimleri, Elite Dangerous ve The World Next Door oldu. İlk kez 2015 yılında satışa sunulan Elite Dangerous uzay konulu yapımları sevenler için adeta biçilmiş bir kaftan. The World Next ise görsel nitelikleri ve farklı hikayesi ile oyun severler tarafından tercih edilebilir. Yapımların sistem gereksinimlerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Elite Dangerous sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 64 bit

İşlemci: Dört çekirdekli işlemci (4 x 2 GHz)

Bellek: 6 GB RAM

Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

Ekran kartı: NVIDIA FTX 470 / AMD R7 240

The World Next Door sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit

İşlemci: Intel H81 core i3 4130T 2.90GHZ (çift çekirdek)

Bellek: 4 GB RAM

Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Ekran kartı: Intel HD 4400

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here